Consultation Calendar (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Image
de: Bild

en: Sunday
de: Sonntag

en: Monday
de: Montag

en: Tuesday
de: Dienstag

en: Wednesday
de: Mittwoch

en: Thursday
de: Donnerstag

en: Friday
de: Freitag

en: Saturday
de: Samstag

en: 10 minutes
de: 10 Minuten

en: 15 minutes
de: 15 Minuten

en: 30 minutes
de: 30 Minuten

en: 12 Hours
de: 12 Stunden

en: Company name
de: Unternehmensname

en: Start year
de: Startjahr

en: End year
de: Endjahr

en: Upload Logo
de: Logo hochladen

en: First page
de: Erste Seite

en: Allowed hours
de: Zulässige Stunden
