Consultation Calendar (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Image
es: Imagen

en: Sunday
es: Domingo

en: Monday
es: Lunes

en: Tuesday
es: Martes

en: Wednesday
es: Miércoles

en: Thursday
es: Jueves

en: Friday
es: Viernes

en: Saturday
es: Sábado

en: 10 minutes
es: 10 minutos

en: 15 minutes
es: 15 minutos

en: 30 minutes
es: 30 minutos

en: Company name
es: Nombre de la empresa

en: Start year
es: Año de inicio

en: End year
es: Año de finalización

en: First page
es: Primera página
