Consultation Calendar (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Sunday
fr: Dimanche

en: Monday
fr: Lundi

en: Tuesday
fr: Mardi

en: Wednesday
fr: Mercredi

en: Thursday
fr: Jeudi

en: Friday
fr: Vendredi

en: Saturday
fr: Samedi

en: Company name
fr: Nom de la société

en: Start year
fr: Année de début

en: End year
fr: Année de fin

en: Upload Logo
fr: Transférer un logo

en: First page
fr: Première page
