Consultation Calendar (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Image
gl: Imaxe

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: 10 minutes
gl: 10 minutos

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: Company name
gl: Nome da empresa
