Consultation Calendar (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Image
he: תמונה

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: 10 minutes
he: 10 דקות

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: Company name
he: שם החברה

en: Start year
he: שנת התחלה

en: End year
he: שנת סיום

en: First page
he: דף ראשון
