Consultation Calendar (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Image
hu: Kép

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: 10 minutes
hu: 10 perc

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 12 Hours
hu: 12 óra

en: Company name
hu: Cég neve

en: Start year
hu: Kezdőév

en: End year
hu: Záróév

en: First page
hu: Első oldal
