Consultation Calendar (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Image
id: Gambar

en: Sunday
id: Minggu

en: Monday
id: Senin

en: Tuesday
id: Selasa

en: Wednesday
id: Rabu

en: Thursday
id: Kamis

en: Friday
id: Jumat

en: Saturday
id: Sabtu
