Consultation Calendar (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Image
is: Mynd

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Company name
is: Nafn fyrirtækis
