Consultation Calendar (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Image
vi: Ảnh

en: Sunday
vi: Chủ nhật

en: Monday
vi: Thứ hai

en: Tuesday
vi: Thứ ba

en: Wednesday
vi: Thứ tư

en: Thursday
vi: Thứ năm

en: Friday
vi: Thứ sáu

en: Saturday
vi: Thứ bảy

en: 10 minutes
vi: 10 phút

en: 15 minutes
vi: 15 phút

en: 30 minutes
vi: 30 phút

en: Company name
vi: Tên công ty

en: Start year
vi: Năm bắt đầu

en: End year
vi: Năm kết thúc
