Consultation Calendar (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Image
af: Beeld

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag
