Consultation Calendar (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Image
bg: Снимка

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота
