Consultation Calendar (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Image
et: Pilt

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: 12 Hours
et: 12 tundi

en: Company name
et: Ettevõtte nimi

en: Upload New Image(s)
et: Laadi üles uus pilt

en: First page
et: Esimene leht
