Consultation Calendar (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Image
hr: Slika

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: 10 minutes
hr: 10 minuta

en: 30 minutes
hr: 30 minuta
