Consultation Calendar (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Company name
lt: Įmonės pavadinimas

en: Start year
lt: Pradžios metai

en: End year
lt: Pabaigos metai
