Consultation Calendar (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Image
nl: Afbeelding

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: Company name
nl: Bedrijfsnaam

en: Start year
nl: Beginjaar:

en: End year
nl: Eind jaar:

en: Upload New Image(s)
nl: Nieuwe afbeelding(en) uploaden

en: First page
nl: Eerste pagina
