Consultation Calendar (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Image
sv: Bild

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: 10 minutes
sv: 10 minuter

en: 15 minutes
sv: 15 minuter

en: 30 minutes
sv: 30 minuter

en: Company name
sv: Företagsnamn

en: Start year
sv: Startår

en: End year
sv: Slutår

en: First page
sv: Första sidan
