Consultation Calendar (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Image
fi: Kuva

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Company name
fi: Yrityksen nimi

en: Start year
fi: Aloittava vuosi

en: End year
fi: Lopettava vuosi

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu
