Consultation Calendar (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Image
it: Immagine

en: Sunday
it: Domenica

en: Monday
it: Lunedì

en: Tuesday
it: Martedì

en: Wednesday
it: Mercoledì

en: Thursday
it: Giovedì

en: Friday
it: Venerdì

en: Saturday
it: Sabato

en: 10 minutes
it: 10 minuti

en: 15 minutes
it: 15 minuti

en: 30 minutes
it: 30 minuti

en: Company name
it: Ragione Sociale

en: Start year
it: Anno iniziale

en: End year
it: Anno finale

en: First page
it: Prima pagina
