Consultation Calendar (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Image
ja: 画像

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日

en: Company name
ja: 会社名

en: Start year
ja: 開始年

en: End year
ja: 終了年

en: First page
ja: 先頭ページ
