Consultation Calendar (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Image
ro: Imagine

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Company name
ro: Nume companie

en: First page
ro: Prima pagină
