TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Top
ar: الأعلى

en: Theme
ar: حلة

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: About
ar: حول
