TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Top
ca: Part superior

en: Theme
ca: Tema

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: About
ca: Detalls
