TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Top
el: Κορυφή

en: Theme
el: Θέμα

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: About
el: Περί
