TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Top
et: Ülesse

en: Theme
et: Teema

en: Bottom
et: Alumine

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: About
et: Programmist
