TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Top
eu: Goian

en: Theme
eu: Tema

en: Bottom
eu: Behean

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: About
eu: (r)i buruz
