TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Theme
fi: Teema

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: About
fi: Tietoja
