TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Top
fr: Haut

en: Theme
fr: Thème

en: Bottom
fr: Bas

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Custom Theme
fr: Thème Personnalisé

en: About
fr: À propos
