TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Top
gl: Superior

en: Theme
gl: Tema

en: Bottom
gl: Botón

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: About
gl: Información
