TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Top
he: עליון

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Bottom
he: למטה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: About
he: אודות
