TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Top
hi: ऊपर

en: Theme
hi: थीम

en: Bottom
hi: तल

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: About
hi: के बारे में
