TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Theme
hr: Tema

en: Bottom
hr: Dno

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: About
hr: Opis
