TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Top
hu: Teteje

en: Theme
hu: Smink

en: Bottom
hu: Alja

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Custom Theme
hu: Egyedi smink

en: About
hu: Leírás
