TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Top
id: Atas

en: Theme
id: Tema

en: Bottom
id: Dasar

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: About
id: Tentang
