TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Top
it: In cima

en: Theme
it: Tema

en: Bottom
it: In fondo

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: About
it: Informazioni
