TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Top
ja: トップ

en: Theme
ja: テーマ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: About
ja: アバウト
