TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: About
km: អំពី
