TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Top
lt: Viršus

en: Theme
lt: Tema

en: Bottom
lt: Apačia

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: About
lt: Apie
