TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Top
lv: Augša

en: Theme
lv: Tēma

en: Bottom
lv: Apakša

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: About
lv: Par
