TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Top
nl: Bovenaan

en: Theme
nl: Thema

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Custom Theme
nl: Maatwerk Thema

en: About
nl: Over
