TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Top
oc: Naut

en: Theme
oc: Tèma

en: Bottom
oc: Bas

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: About
oc: A prepaus
