TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Top
fa: بالا

en: Theme
fa: پوسته

en: Bottom
fa: پایین

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: About
fa: درباره
