TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Top
pt: Topo

en: Theme
pt: Tema

en: Bottom
pt: Baixo

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: About
pt: Sobre
