TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Top
ro: Sus

en: Theme
ro: Temă

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: About
ro: Despre
