TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Top
ru: Вверху

en: Theme
ru: Тема

en: Bottom
ru: Снизу

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Custom Theme
ru: Пользовательский шаблон

en: About
ru: Информация
