TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Top
sk: Navrch

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: About
sk: Informácie o
