TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Top
ta: மேல்

en: Theme
ta: தீம்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: About
ta: பற்றி
