TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: About
ug: ھەققىدە
