TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Top
vi: Đầu

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Bottom
vi: Cuối

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: About
vi: Giới thiệu
