Tuition Calculator (1.0.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Author
da: Forfatter

en: Subject
da: Emne

en: Font Size
da: Skriftstørrelse

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Disclaimer
da: Fraskrivelse

en: Other
da: Anden

en: Intro text
da: Introtekst

en: Title text
da: Titeltekst

en: About
da: Om

en: Landscape
da: Landskab

en: Portrait
da: Portræt

en: Creator
da: Skaber

en: Calculate
da: Beregn

en: Footer content
da: Footer-indhold
