Tuition Calculator (1.0.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Font Size
gl: Tamaño da Fonte

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Disclaimer
gl: Aviso legal

en: Other
gl: Outro

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Title text
gl: Texto do título

en: About
gl: Información

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Creator
gl: Creador
